Душан силувал дете пред училиште а сега е на слобода - таткото на убиената Тијана со предупредување

Душан М. со прекар Пикасо е човекот кој сее страв во Србија, и за кого предупредува таткото на Тијана која беше ѕверски убиена и силувана. 59-годишниот маж од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Недела. Некаде околу пладне. Штипското село Чардаклија пусто. Вооружени со лаптоп низ него може да се сретнат само луѓето од Државниот завод за статистика ...
сите 231 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 97 | | | веќе видена

„Додека во СДСМ се заокружува процесот на промени кои се во интерес на граѓаните и имаат за цел да го забрзаат напредокот, во ВМРО-ДПМНЕ ништо не се менува. ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Душан силувал дете пред училиште а сега е на слобода - таткото на убиената Тијана со предупредување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: