Думулан го напушта Џиро поради повреда

4 копии
2 копии

Домашниот фаворит, Елија Вивијани, иако прв ја помина целта на третата етапа на Џиро Диталија, беше дисквалификуван поради опасно возење и таа замина кај ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 349 | | | веќе видена

Присуството на САД на Блискиот Исток е најслабо во историјата, изјави заменик-командантот на иранската елитна Револуционерна гарда, контра-адмирал Али ...
сите 152 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 154 | | | веќе видена

Данкан Лоренс, холандскиот претставник на овогодишната „Евровизија“, допрел до срцата на милионите луѓе што го следат овој натпревар и иако многумина ја ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Думулан го напушта Џиро поради повреда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: