Дубравка направи катастрофална грешка, Њукасл остана без победа (Видео)

Њукасл води грчевите борба за опстанок во Премиер лигата и секоја остварена победа особено на гостински терен е особено значајна, па затоа четата на Рафаел ...
| | веќе видена | слични

Рафа Бенитес нема среќа на дуелите со Вулверхемптон, на двапати губи бодови против волците во последните моменти, а и вчеравечер на Њукасл му се случи сценарио ...
| | веќе видена | слични

Останато

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 1462 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 107 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дубравка направи катастрофална грешка, Њукасл остана без победа (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: