Функцијата “динамички пораки” на Gmail наскоро ќе биде достапна за сите корисници


Google работи на нова ажурирање, кое ќе им овозможи на корисниците да направат многу повеќ, без да го напуштаат сандачето за пораки на Gmail. Ова ажурирање ќе ...
| | веќе видена | слични

Уште пред една година Google најави дека има развиено нов систем и протокол којшто е замислен како замена за стариот SMS којшто сите оператори во светот уште ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 182 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 129 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

- ВМРО-ДПМНЕ е должна пред граѓаните на Република Македонија да ја обелодени вистината која што пристигнува до нас од страна на голем број на укажувачи, кои се ...
сите 91 | | | веќе видена

Кумановските чевлари се загрижени затоа што коронавирусот се шири на италијанско тло, и велат дека каква било блокада на увозот или извозот ќе има штетни ...
сите 246 | | | веќе видена

Кошаркарот на Лос Анџелес Лејкерс присуствуваше на настанот во центарот „Стејплс“, но за медиумите изјави дека не сака да биде на фотографиите. Вчера „Стејплс“ ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Функцијата “динамички пораки” на Gmail наскоро ќе биде достапна за сите корисници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: