Сончево и топло до 36 степени

29 копии
18 копии
3 копии
3 копии
2 копии
2 копии

Утре времето ќе биде претежно сончево и топло со слаб северозападен ветер. Вредноста на УВ индексот ќе изнесува 9. Дневната температура ќе се движи од 24 до 36 ...
| | веќе видена | слични
10 копии
3 копии
повеќе

Останато

Имаме одземена држава. Дојдоа на власт со сурова злоупотреба на судбини. А денес нема недела да не ни се случи по некоја смрт на дете, некое претепано бебе, ...
сите 90 | | | веќе видена

Поранешниот сопственик на фудбалскиот клуб Милан, Силвио Берлускони, оцени дека доаѓањето на Кристијано Роналдо во Јувентус ќе има позитивно влијане врз ...
сите 286 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во текот на оваа недела очекува да биде постигнат договор меѓу политичките партии за финализирање на процесот за одредување на датумот и ...
сите 193 | | | веќе видена

Откако успешно ги помина лекарските прегледи, Кристијано Роналдо доби тура низ тренинг центарот на „Старата Дама“, ЦР7 се сретна со новите соиграчи и Масимо ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сончево и топло до 36 степени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: