По драмата и притворот за синот, Синан Сакиќ пренесен во друга болница (фото)

Откако денеска семејството на пејачот Синан Сакиќ направи инцидент во клиниката во Белград, во кој едниот од синовите на пејачот беше приведен, сепак тие ...
| | веќе видена | слични

Српскиот фолк пејач, Синан Сакиќ во моментов се наоѓа на интерното одделение во клиничкиот центар во Белград каде чека трансплантација на јетра, а денеска ...
| | веќе видена | слични

Откако денеска семејството на пејачот доживеа вистински пекол конечно успеа да го ослободи пејачот од болницата во која неговата сопруга тврдеше дека има ...
| | веќе видена | слични

Семејството на познатиот пејач Синан Сакиќ овие денови преживува вистинска драма откако во белградската болница се соочиле со пекол. Станува збор за сопругата ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци. ...
сите 534 | | | веќе видена

Традиционалното обележување на Богојавление и пливање за светиот крст беше одржано и во Земун а токму таму крстот го извади Јована Лепосавиќ, 18 годишна ...
сите 154 | | | веќе видена

Богојавленските чествувања во Охрид продолжија и денеска на Соборот на Свети Јовен Крстител, со капењето на рибарите во Охридското Езеро како продолжение на ...
сите 260 | | | веќе видена

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, уште е главна тема во медиумите од соседството. ...
сите 207 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 423 | | | веќе видена

Најмалку 12 лица се уапсени денеска во Париз за време на протестите на движењето „жолти елеци“, кои се одржуваат десетти викенд по ред. Демонстрантите биле ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По драмата и притворот за синот, Синан Сакиќ пренесен во друга болница (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: