Исчезнувањето на малезискиот авион останува мистерија


Авион кој сообраќал на линијата Анталија - Штутгард принудно и безбедно слетал на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград, поради напукнато стакло во пилотската ...
| | веќе видена | слични

Меѓународниот истражувачки тим задолжен за истрагата на исчезнатиот боинг Малезија Ерлајнс МH17, не успеал да претстави убедливи докази дека Русија е одговорна ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Поради проблем со моторот, мал авион Цесна 172 мораше да слета на улица полна со возила во Лос Анџелес, во округот Хантингтон Бич, а возачите останаа во шок. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поради проблеми со моторот, малиот авион „цесна 172“ мораше да слета на улица полна со возила во Хантингтон Бич, во близина на Лос Анџелес. Жената која го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 202 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 158 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

СЈО има одврзани раце до крај да го истера случајот „Империја“, односно по отворената истрага набрзо можат да поднесе и обвинение, бидејќи не им е истечен ...
сите 214 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исчезнувањето на малезискиот авион останува мистерија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: