Драма во гостиварско: Го нападнал братот со штрафцигер


Останато

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 156 | | | веќе видена

Полицијата и велешкото Основно јавно обвинителство сѐ уште ги утврдуваат причините за несреќата што се случи на автопатот Скопје-Велес, во која беа повредени ...
сите 167 | | | веќе видена

Трет ден гори и се гаси дивата депонија во Тетово каде дежураат возила на пожарната и јавното комунално претријатие. Директорот на Јавното комунално ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Драма во гостиварско: Го нападнал братот со штрафцигер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: