Драгана Чуприна е вистинска убавица, но погледнете каква е нејзината сестра (ФОТО)

2 копии

Драгана Чуприна е вистинска убавица, која долго не грееше од ТВ екраните со својата убавина преку магазинот Бекстејџ. Но ниту нејзината сестра Тамара не е ...
| | веќе видена | слични

Драгана Чуприна е вистинска убавица, која долго не грееше од ТВ екраните со својата убавина преку магазинот Бекстејџ. Но ниту нејзината сестра Тамара не е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Оттаму велат дека разрешување и именување на раководни лица во време на изборен режим е спротивно на Изборниот законик. Антикорупциска ќе одлучува дали ...
сите 250 | | | веќе видена

Абдул Рахман Мешках (18), кој уби две жени и рани осум лица, се изјасни виновен, но негираше дека нападите му биле мотивирани од тероризам, наведе неговиот ...
сите 157 | | | веќе видена

Вчера беше трет ден како гореше и се гасеше дивата депонија во Тетово, каде што дежураат возила на противпожарната служба и на јавното комунално претпријатие. ...
сите 170 | | | веќе видена

Францускиот сатиричен неделник “Шарли Ебдо“ објавил карикатура во која го претставил своето “видување“ на терористичкиот напад во Барселона. На карикатурата е ...
сите 105 | | | веќе видена

Кабинетот на претседателот на РМ, Ѓорге Иванов, одговори на реакцијата на Министерството за одбрана на неговиот говор на прославата на Денот на Армијата. ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Драгана Чуприна е вистинска убавица, но погледнете каква е нејзината сестра (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: