Доручек во чаша: Еве зошто светот „полуде“ по овој рецепт

Потребни состојки: 1 јаболко 1 стапче цимет (или 1 лажичка цимет во прав 2 литра зовриена вода, оладена Начин на подготовка: Исечкајте го јаболкото на ситни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Погледнете како да подготвите здрава и природна мешавина која ќе ви помогне да се ослободите од оваа нездрава навика без мака.Сите сме свесни колку пушењето е ...
| | веќе видена | слични

Состојки: 1 големо јапонско јаболко 1 банана 2 киви вода по потреба Ставете сè во блендер, а потоа додавајте малку по малку вода додека не ја добиете саканата ...
| | веќе видена | слични

Чистењето на рерната е една од најомразените работи. Но, една домаќинка открива генијална финта со која ги исчистила решетките од рерната без рибање, а потоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Реномираниот BBC пишува за најавените предвремени парламентарни избори, цитирајќи го Заев дека „Ние сме жртви на историската грешка на ЕУ“. Во написот на ...
сите 752 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по завршување на лидерската средба во вилата „Водно“ не даде изјава за медиумите, но на Фејсбук напиша: Завршува ...
сите 421 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Продолжува фазата која воопшто не е лесна за полето работа, особено не ако имате приватен бизнис. ЉУБОВ: На полето за љубов ве ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доручек во чаша: Еве зошто светот „полуде“ по овој рецепт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: