Идеална за лечење хемороиди: Со оваа маст ќе се спасите од нив засекогаш


Ефикасен рецепт за подготовка на домашна маст за лечење хемороиди, лекот лесно се прави, а докажано е помогнал на многу луѓе да се ослободат од оваа непријатна ...
| | веќе видена | слични

Одвојте малку време и сами направете си домашен лосион со кокосово масло кој има длабински хидратантен ефект и дава одлични резултати во негата на лице, коса и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потребни состојки:1 кгр. пастрмка,1 главица кромид, 3 чешниња лук,250 rp.вински оцет, малку магданос, масло Начин на приготвување:Пастрмките исчистете ги, ...
| | веќе видена | слични

Потребни состојки: 500g пилешки стек 1l павлака за готвење 2 кесички инстант супа од печурки Подготовка: Во сад за печење ставете го исечканиот стек, а потоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 131 | | | веќе видена

Продолжува максималниот ефект на ракометарите на Вардар на средбите со шведски Кристијанштад, откако вечерва во СЦ „Јане Сандански“ црвено-црните триумфираа со ...
сите 153 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 69 | | | веќе видена

Со цел Зоолошката градина во Скопје да добие еден сосема нoв и убав лик, деновиве е поставена нова урбана опрема. Опрема се состои од нови клупи, каде ...
сите 29 | | | веќе видена

Од вчера стапи во сила договорот за взаемно признавање на возачките дозволи меѓу Македонија и Германија. Договорот го потпишаа Министерот за внатрешни работи ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Идеална за лечење хемороиди: Со оваа маст ќе се спасите од нив засекогаш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: