Совршен трик за цепење дрва (Видео)


2 копии

Се повеќе семејства се одлучуваат во зима да се греат на дрва, но единствен проблем им е цепањето дрва кое е многу напорно, но овој човек ќе ви ја олесни и таа работа. Погледнете како на полесен начин да ги исцепите дрвата Се повеќе семејства се одлучуваат во зима да се греат на дрва, но единствен проблем им е цепањето дрва кое е многу напорно, но овој човек ќе ви ја олесни и таа работа. Погледнете како на полесен начин да ги исцепите дрвата
| | веќе видена | слични

Останато

Ако на претстојниот референдум Македонците го отфрлат постигнатиот компромис за спорот за името, нивното влегување во ЕУ и во НАТО ќе биде блокирано за подолг ...
сите 274 | | | веќе видена

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Вардар ја продолжи победничката серија во СЕХА Газпром лигата со триумфот над Стеауа Букурешт, 27-21 (15-11), истовремено поставувајќи нов клупски рекорд. ...
сите 122 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Совршен трик за цепење дрва (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: