Дом за хендикепирани деца од пеколот: Ги тепале, дрогирале, па им го оперирале мозокот

Црквена установа во германски Ротенбург го истражува своето мрачно минато откако голем број на поранешни штитеници се почесто ги изнесуваат своите ужасни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со повратот на 15 отсто од ДДВ, државата за првпат враќа пари директно кај граѓаните, велат од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија преку соопштение.Со ...
сите 248 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 61 | | | веќе видена

Советот на Европа ја откажа својата набљудувачка мисија за изборите кои за неколку дена се одржуваат во Албанија. Тие преземаат ваков потег поради можна ...
сите 222 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ имаат еден единствен приоритет, да го бранат криминалот на Никола Груевски и тоа го докажува секојдневно. Претседателот Зоран ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дом за хендикепирани деца од пеколот: Ги тепале, дрогирале, па им го оперирале мозокот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: