Полицаец дозволил проститутка да му даде орален секс па ја уапсил

- Се соблеков и Беки ми стави кондом. Започна орално да ме задоволува а потоа и кажав дека доаѓа полицијата. Беки погледна низ прозорецот, јас се облеков и и кажав дека сум полицаец и дека е уапсена – напишал полицаецот во неговиот извештај. Полицаецот Роналд Депалегрин (48) од американска држава признал дека бил орално задоволен од Дајани Грос (26) и дека не презел ништо да го спречи тоа а потоа ја известил дека е уапсена. Полицаецот вели дека на 22.март стапил во контакт со Грос која на сајтот „Питсбург Бакпејџ“ нудела сексуални услуги под името Беки Дајмон. Тие двајцата закажале сеанса од 30 минути по цена од 145 долари во една куќа. Таму тој и рекол дека нее полицаец и таа се соблекла. - Главни проблем во овој случај е тоа што и самиот полицаец се вклучил во нелегалната активност против која би требало да поведе постапка – вели Грос. Од тамошните власти изјавиле дека оваа постапка на полицаецот не е пречка уапсената да добие кривична пријава за проституција.
| | веќе видена | слични

Полицаецот Роналд Депелгрин (48) и дозволил на проститутка орално да го задоволи, а потоа и рекол дека полицијата доаѓа, го извадил кондомот и ја уапсил. Еден полицаец призна дека сторил нешто лошо и изјави дека Дијана Грос ја запознал на сајт на кој се нудат сексуални услуги. Потоа договориле да се сретна за цена од 145 долари за половина час. "Ја соблеков мојата облека и Беки стави кондом. Започна со орален секс, а потоа и кажав дека полицијата ќе дојде. Беки погледна низ прозорецот, јас го извадив кондомот и брзо се облеков. И кажав дека сум полицаец и ја уапсив", истакна човекот чија работа е е да ја искоренува проституцијата. "Главниот проблем е во тоа што офицерот во овој случај учествувал во истата криминална дејност против која се бори", истакна адвокатот на проститутката. Сепак, канцеларијата за односи со јавноста на окружната обвинителска канцеларија, изјави дека обвинителот одлучил дека постапка на Роналд "не е пречка да се продолжи со гонењето на Дијана."
| | веќе видена | слични

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 163 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 96 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 67 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот ѝ е подготвуван од соседите. Гласачите мора да ги знаат вистинските факти за да донесат правилна лична одлука на 30-ти ...
сите 200 | | | веќе видена

Во Битола се е подготевно за денешното свечено отворање на 39 издание на интернационалниот фестивал на филмската камера „Браќа Манаки“. Во градот под Пелистер ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицаец дозволил проститутка да му даде орален секс па ја уапсил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: