Полицаец дозволил проститутка да му даде орален секс па ја уапсил

- Се соблеков и Беки ми стави кондом. Започна орално да ме задоволува а потоа и кажав дека доаѓа полицијата. Беки погледна низ прозорецот, јас се облеков и и кажав дека сум полицаец и дека е уапсена – напишал полицаецот во неговиот извештај. Полицаецот Роналд Депалегрин (48) од американска држава признал дека бил орално задоволен од Дајани Грос (26) и дека не презел ништо да го спречи тоа а потоа ја известил дека е уапсена. Полицаецот вели дека на 22.март стапил во контакт со Грос која на сајтот „Питсбург Бакпејџ“ нудела сексуални услуги под името Беки Дајмон. Тие двајцата закажале сеанса од 30 минути по цена од 145 долари во една куќа. Таму тој и рекол дека нее полицаец и таа се соблекла. - Главни проблем во овој случај е тоа што и самиот полицаец се вклучил во нелегалната активност против која би требало да поведе постапка – вели Грос. Од тамошните власти изјавиле дека оваа постапка на полицаецот не е пречка уапсената да добие кривична пријава за проституција.
| | веќе видена | слични

Полицаецот Роналд Депелгрин (48) и дозволил на проститутка орално да го задоволи, а потоа и рекол дека полицијата доаѓа, го извадил кондомот и ја уапсил. Еден полицаец призна дека сторил нешто лошо и изјави дека Дијана Грос ја запознал на сајт на кој се нудат сексуални услуги. Потоа договориле да се сретна за цена од 145 долари за половина час. "Ја соблеков мојата облека и Беки стави кондом. Започна со орален секс, а потоа и кажав дека полицијата ќе дојде. Беки погледна низ прозорецот, јас го извадив кондомот и брзо се облеков. И кажав дека сум полицаец и ја уапсив", истакна човекот чија работа е е да ја искоренува проституцијата. "Главниот проблем е во тоа што офицерот во овој случај учествувал во истата криминална дејност против која се бори", истакна адвокатот на проститутката. Сепак, канцеларијата за односи со јавноста на окружната обвинителска канцеларија, изјави дека обвинителот одлучил дека постапка на Роналд "не е пречка да се продолжи со гонењето на Дијана."
| | веќе видена | слични

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 426 | | | веќе видена

Бегството на екс премиерот Никола Груевски ја заостри политичката реторика помеѓу власта и опозицијата. СДСМ прстот го впери кон лидерот на ВМРО-ДПМНЕ. Според ...
сите 355 | | | веќе видена

Во Хрватска попладнево е издадено црвено предупредување од Државниот хидрометеоролошки завод за следните два дена, кога се очекуваат вистински зимски услови и ...
сите 286 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, вечерва изјави дека поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски од Македонија се упатил кон ...
сите 287 | | | веќе видена

Во Министерството за надворешни работи денеска бил повикан амбасадорот на Унгарија во Република Македонија, Ласло Дукс, на средба кај државниот секретар Виктор ...
сите 245 | | | веќе видена

Во Студенчишкиот канал во Охрид каде денес поради недостаток на вода и кислород се гушат тони плашица, попладнево почна спасувањето на рибата. btr „Ние веднаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 231 | | | веќе видена

Славниот Борис Бекер го поздрави големиот успех на својот сонардоник Александер Зверев кој успеа да триумфира на завршниот АТП турнир во Лондон. Прво со две ...
сите 205 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицаец дозволил проститутка да му даде орален секс па ја уапсил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: