Долго се мачела да го паркира својот автомобил, а кога конечно успеала, направила голема глупост


2 копии

Навистина е забавно да се гледаат луѓето на кои им е допуштено да возат автомобил и да учествуваат во сообраќајот, а да немаат нималку вештини, особено кога ...
| | веќе видена | слични

Долго се мачела да го паркира своето големо „BMW“, а кога била при крај направила нешто невидено Следното видео прикажува една жена која долго се борела да го ...
| | веќе видена | слични

Април 2009. година, Стивен Кохер дал отказ од својата работа во Солт Лејк Сити и се преселил во Сент Џорџ во Јута. Откако поминал неколку месеци барајќи ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 127 | | | веќе видена

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов потврди дека миризбата во зградата во Аеродром биле користени пелени кои не биле фрлени. Според него, граѓаните ...
сите 72 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица за сторено кривично дело ...
сите 138 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 53 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 78 | | | веќе видена

Ако референдумот биде успешен и мнозинството гласа во насока на поддршка на референдумското прашање, ситуацијата е јасна и ВМРО-ДПМНЕ тоа ќе го почитува, рече ...
сите 259 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Долго се мачела да го паркира својот автомобил, а кога конечно успеала, направила голема глупост

Од:
До кого (е-маил):
Порака: