48 часа пред смртта: Ова е последното „селфи“ од Ксенија Пајчин (фото/видео)


4 копии

Ксенија Пајчин настрада во 2010 годиа, кога нејзиното момче ја застрела неа, во нејзиниот стан а потоа изврши самоубиство. Ксенија Пајчин настрада во 2010 годиа, кога нејзиното момче ја застрела неа, во нејзиниот стан а потоа изврши самоубиство.Деновиве на социјалните мрежи се појави и фотофрафија која настанала 48 часа пред таа да биде убиена. На една од последните фотографии. пејачката се фотографирала со момче кое го избрала за победник на емисијата „ништо за криење“. Ксенија направила селфи со него на пат од студиото до ресторан.После 48 часа откако настанала оваа фотографија, пејачката е убиена а нејззиното тело го пронашла мајка и.Погледнете го и нејзното последно гостување во емисија два дена пред да биде убиена:
| | веќе видена | слични

Кога зачекори во светот на естрадата, тој беше во врска со моделот и манекенка Ивона, но по прекинот со неа, се зборуваше дека Саша Ковачевиќ е во врска со сега покојната, Ксенија Пајчин. - Саша го запознав овде во 2002 година. Доаѓаше кај нас додека одеше на училиште. Тој беше наш гостин, а и првиот настапго имаше тука во 2003 година- открива Милорад Д. сопственикот на кафулето, каде што публиката од Земун го запознала Саша Ковачевиќ за прв пат. Според тврдењата на сопственикот, тој честопати се среќавал со покојната Ксенија Пајчин, токму во нивното кафуле и бил многу близок со неа. Се шпекулираше дека тие се повеќе од пријатели, иако никој од нив тоа не го потврдил. - Доаѓаа кај нас навечер на по една-две пијачки. Доаѓаа или сами или со уште некого во друштво … Не можам да се сетам сега точно… – раскажува за нивниот однос сопственикот на кафулето.
| | веќе видена | слични

Кога зачекори на сцената беше со манекенка, а потоа се шушкаше дека Саша Ковачевиќ е во врска со Ксенија Пајчин која брутално беше убиена. Пријател на Ковачевиќ открива дека тој во студиото за танц на Ксенија дошол во 2002 година и почнал врска со Ксенија, а често се среќавале каде што имале настапи и по кафулиња. Саша и Ксенија никогаш не ја признаа врската. Таа беше убиена пред неколку години од своето момче, Филип Каписода.
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Ксенија Пајчин, која пред неколку години беше убиена од своето момче, Филип Каписода, на почетокот на кариерата била во тајна врска со Саша Ковачевиќ. Двајцата музичари во тоа време негирале дека се заедно. Во времето кога се зборуваше дека се гледаат, Ковачевиќ јавно излегуваше со српска манекенка. Близок пријател на Ковачевиќ неодамна открил дека Саша и Ксенија сепак биле во врска и дека ја криеле од јавноста. Тие се запознале во студиото за танц на Пајчин 2002 година. Освен што се гледале тајно, се среќавале и на настапите во дискотеките и кафулињата низ Србија. Саша и Ксенија никогаш не ја признале врската.
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Ксенија Пајчин, која настрада во 2010 година, кога нејзиното момче ја застрела во нејзиниот стан, а потоа изврши самоубиство, и денес привлекува внимание на социјалните мрежи. Деновиве се појави фотографија направена 48 часа пред таа да биде убиена. На една од последните фотографии пејачката се фотографирала со момче кое го избрала за победник на емисијата „Ништо за криење“. Ксенија направила селфи со него на пат од студиото до ресторан. По 48 часа откако настанала оваа фотографија, пејачката е убиена, а нејзиното тело го пронашла мајка ѝ.
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 290 | | | веќе видена

Времето во земјава ќе биде поменливо облачно со сончеви периоди и со умерен, во источните делови засилен ветер од југоисточен правец. Попладне ќе има локална ...
сите 267 | | | веќе видена

Социјалдемократската партија на Австрија (СПО) денеска во Парламентот ќе поднесе барање за гласање недоверба на преодната Влада на австрискиот канцелар ...
сите 116 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

48 часа пред смртта: Ова е последното „селфи“ од Ксенија Пајчин (фото/видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: