Лено и Сајнфилд „во борба“ за новата Acura NSX

Ви претставуваме уште една од многуте реклами за автомобили која ќе се прикажуваат на претстојниот „Супербол“. Во неа, Џери Сајнфилд запнал да биде првиот кој ќе ја добие новата Acura NSX, хибриден спортски автомобил чија продажба ќе започне во 2015 година. На крајот, Џеј Лено излегува како победник...
| | веќе видена | слични

Џери Зајнфелд во реклама што ќе се емитува на Супер Боул. И нормално, не би била реклама за Супер Боул, ако на крајот нема пресврт со некоја друга уште поголема ѕвезда.
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното издание на Click Plus не даде одговор на прашањето што доколку референдумот биде успешен, односно дали ...
сите 335 | | | веќе видена

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 127 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица за сторено кривично дело ...
сите 138 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 53 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 87 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лено и Сајнфилд „во борба“ за новата Acura NSX

Од:
До кого (е-маил):
Порака: