Докторите и ја ампутирале ногата, а потоа ја пришиле наопаку – причината ќе ве остави без текст (видео)

Но наместо да го „фрлат“ долниот дел од ногата, докторите решиле повторно да го спојат со горниот дел, но овој пат во обратна насока. Тоа што на прв поглед ...
| | веќе видена | слични

Имате среќа да го слушнете ова 17 – годишно момче од Габон. Тоа што го плени светското вниманието е неговиот глас. Сестра му го снимила додека ја пеел песната ...
| | веќе видена | слични

Останато

,,Пчелите се живи. Ми олесни кога гио видов сателитските снимки , на кои се гледа дека три кошници не се изгорени.” , вели пчеларот Николас Гант. Тој објаснува ...
сите 810 | | | веќе видена

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Докторите и ја ампутирале ногата, а потоа ја пришиле наопаку – причината ќе ве остави без текст (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: