Докторите и ја ампутирале ногата, а потоа ја пришиле наопаку – причината ќе ве остави без текст (видео)

Но наместо да го „фрлат“ долниот дел од ногата, докторите решиле повторно да го спојат со горниот дел, но овој пат во обратна насока. Тоа што на прв поглед ...
| | веќе видена | слични

Имате среќа да го слушнете ова 17 – годишно момче од Габон. Тоа што го плени светското вниманието е неговиот глас. Сестра му го снимила додека ја пеел песната ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 285 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 219 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Докторите и ја ампутирале ногата, а потоа ја пришиле наопаку – причината ќе ве остави без текст (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: