Никогаш немојте да бидете лесно освоива девојка: Мажите сакаат забранети и недостижни жени

Мажите не поставуваат прашања кога сексот им е во прв план, но кога станува збор за љубов тука ситуацијата е малку поинаква. Често паѓаат на девојки кои ги ...
| | веќе видена | слични

Жени кои нон-стоп кажуваат во трачеви Жените кои негативно зборуваат за другите и омаловажуваат се околу себе дефинитивно ќе го одбијат секој маж. Понекогаш ...
| | веќе видена | слични

Мажите се навистина посебни кога станува збор за сексот. Но едно нешто што треба да го знаете драги дами, дека тие навистина не се грижат за тоа како изгледа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Уставниот суд на денешната седница треба да одлучува за уставноста и законитоста на Одлуката за распишување на референдум, донесена од Собранието на Република ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никогаш немојте да бидете лесно освоива девојка: Мажите сакаат забранети и недостижни жени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: