Илјадници верници и гости ги исполнија храмовите во балканскиот Ерусалим


Илјадници верници и гости кои продолжениот празничен викенд го поминуваат покрај Охридското Езеро, синоќа ги исполнија храмовите во балканскиот Ерусалим, кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Илјадници верници и гости продолжениот празничен викендд го поминуваат покрај Охридското Езеро. Сместувачките капацитети во Охрид за Велигденските празници се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 143 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 74 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 197 | | | веќе видена

Единствената партија која сега е пред нас се вика Македонија. Друга партија немаме. Ова не се избори, не одлучуваме за некој поединец, одлучуваме за нашата ...
сите 92 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Илјадници верници и гости ги исполнија храмовите во балканскиот Ерусалим

Од:
До кого (е-маил):
Порака: