Дојде ли живот за „Фершпед“?

2 копии

Единствената македонска компанија за производство на мермер – прилепскиот Мермерен комбинат во првото полугодие бележи чист профит од 10,8 милиони евра. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Добрите вести од Балканот се реткост. Дури и кога премиерите на Грција и на Македонија, Алексис Ципрас и Зоран Заев се согласија да стават крај на 27-годишниот ...
сите 625 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Игор Јанушев од ВМРО-ДПМНЕ.„Антинародното раководство на ВМРО-ДПМНЕ предводено од антизападниот ...
сите 185 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша деновиве се наоѓа во голем скандал поради екплицитните фотографии кои се појавија на социјалните мрежи кои наводно ги праќала на Огнен Врањеш. ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дојде ли живот за „Фершпед“?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: