Договорена позајмица: Себаљос пред промоција во Милан


3 копии

Италијанските медиуми пренесуваат дека Милан започнал преговори со Реал Мадрид за трансфер на Дани Себаљос. „Росонерите“ откако постигнаа договор со УЕФА за ...
| | веќе видена | слични

Тотнем бараше голема сума за Кристијан Ериксен но сега има проблеми да го продаде бидејќи интересот од Реал Мадрид не е истиот од претходно. Англија Ериксен ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид е решен да го доведе Пол Погба и претседателот на клубот, Флорентино Перез ќе направи се што е во негова моќ за да ја реализира оваа цел. Според ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 251 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 140 | | | веќе видена

Во изборната програма на ВМРО-ДПМНЕ граѓаните на Иловица и Штука ќе најдат дека тие ќе одлучуваат што ќе се случува со рудниците овде. Вие сте тие што ќе ...
сите 418 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска изјави дека не очекува интервенции во Преговарачката рамка за членство во ЕУ, која е веќе на маса. Нормално е дека во ...
сите 242 | | | веќе видена

Оливер Спасовски, техничкиот премиер на Македонија, синоќа на предизборна средба со граѓани од Чаир најави четврт сет на економски мерки за справување со ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Договорена позајмица: Себаљос пред промоција во Милан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: