Доделени наградите од наградната игра на Охридска банка Сосиете Женерал „Зелена наградна игра“

4 копии

Денес, Охридска банка Сосиете Женерал ги додели наградите од „ Зелената наградна игра “, организирана во насока на подигнување на еко свеста, грижата за чиста ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

Премиерот Зоран Заев останува оптимист дека земјата ќе добие датум за почнување преговори со Европската Унија, и вели дека Франција не е против нашиот влез, ...
сите 529 | | | веќе видена

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева по четири дена болничко лекување во клиниката „Жан Митрев“ денеска треба да биде вратена во притвор во ...
сите 365 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 200 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доделени наградите од наградната игра на Охридска банка Сосиете Женерал „Зелена наградна игра“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: