Додека едниот се бакнува со мажи, другиот се пијанчи!

И додека едниот се бакнува со мажи другиот не престанува да се пијанчи...Жељко и Жарко изгледа по завршувањето на Големиот Брат излегоа од контрола...И ако пред некој ден го имавме Жарко, денес го имаме неговиот брат но овој во пијана акција...Како што пренесуваат српските таблоиди, изминатиот викенд за време на приватна забава одржана во елитен белградски клуб на која присиствувале доста познати личности, Жељко малку претерал со алкохолот на што следеле низа скандали... Ситуацијата излегла од контрола а неговото однесување навистина непристојно, на што неговите пријатели реагирале и тој морал да си замине дома..."Штета" а тој баш добро се забавувал...
| | веќе видена | слични

Останато

Американските пилоти имале час до два за едукација за летање со новиот боинг 737 мах 8 , кој во последната половина година учествуваше во две авионски несреќи. ...
сите 179 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот Совет, Доналд Туск попладнево изјави дека е можно „кусо одлагање“ на повлекувањето на Велика Британија, но само под услов ...
сите 216 | | | веќе видена

Началникот на полицијата во Нов Зеланд, Мајк Буш изјави денеска дека напаѓачот од Красјтчрч имал намера да изврши уште еден напад. Според полицијата, Тарант ...
сите 214 | | | веќе видена

Откако скопскиот Кривичен суд му одреди куќен притвор на поранешниот градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски, од неговата партија ГРОМ, денеска реагираа ...
сите 186 | | | веќе видена

Како што најавија од опозицискиот Сојуз за Србија (СзС) денеска пред зградата на општина Гроцка, во близина на Белград, се одржа протест со цел разрешување од ...
сите 212 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател на државата, Стево Пендаровски, денеска се сретна со граѓаните на главниот град, Скопје. На средбите со граѓаните низ ...
сите 98 | | | веќе видена

Со професорката и идна претседателка на Република Македонија на политичкото собрание на Европската Народна Партија. За интересите на граѓаните,за правдата и ...
сите 128 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека нема најави за нова амнестија. Како што рече Заев, Законот за амнестија на обвинети за настаните од 27 април, беше ...
сите 145 | | | веќе видена

Шефицата на дипломатијата на ЕУ Федерика Могерини изјави дека за лидерите на Западен Балкан постојат две опции – да си постават високи цели или да не направат ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Додека едниот се бакнува со мажи, другиот се пијанчи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: