Додека сите бегаа од дождот, тој зема сунѓер и направи нешто корисно (ВИДЕО)

3 копии

На некои дождот им е најголем непријател, но не и на еден маж од Шпанија кој во невремето најде добра намена. Наместо да се крие дома додека летниот дожд да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 48 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Додека сите бегаа од дождот, тој зема сунѓер и направи нешто корисно (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: