Со спотот за „Време“ Дани го најавува мартовскиот концерт (видео)


Дани Димитровска со нова балада ги израдува своите фанови. Вонвремеска ,со одлично видео прекрасна ритмика и нанижани зборови, 39-годишната пејачка не почести ...
| | веќе видена | слични

Интернетот е полн со бизарни приказни за сексот и љубовните односи, но една анонимна жена која своето искуство го споделила во блог на „Whimn“, би можела многу ...
| | веќе видена | слични

Наградената макфестовска тема на Дани, „Време“, во која се опишани десетици години живот доби своја видеоприказна. Оваа моќна балада е дело на докажаниот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дојде времето и на наградената макфестовска тема на Дани со наслов „Време“! Дојде времето да се погледне емотивната видеоприказна која Дани реши на својата ...
| | веќе видена | слични

Поп-пејачката Дани Димитровска го промовираше спотот за песната „Време“, која ја пееше на „Макфест“ во Штип. Песната е балада. Музиката и тескот е на Весна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 129 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 205 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со спотот за „Време“ Дани го најавува мартовскиот концерт (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: