Привремен сообраќаен режим претстојниов викенд на Водно

Меѓу оние кои посакува блесок на спортот како некогаш на овие простори е веќе искусниот и прекален ас, Мики Лазаревски. Трката на Водно е зад нас неколку дена, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонските љубители на автомобилизмот и високите октани после неколку години имаа можност да уживаат во прекрасно попладне на падините на Водно, патека на ...
| | веќе видена | слични
10 копии
повеќе

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 282 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Привремен сообраќаен режим претстојниов викенд на Водно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: