Добри, лоши и чудни модни комбинации кои ги одбележаа овогодинешните Grammy награди

Drake можеби имаше одлична вечер на овогодинешните Grammy награди со неговиот спектакулерен говор, но вистинските добитници беа оние што ги покажаа своите ...
| | веќе видена | слични

За сите кои преферираат одмерен, а шик изглед, веројатно ќе ги инспирира префинетиот имиџ на данската блогерка Фунда Кристоферсен, која е се поактуелна во ...
| | веќе видена | слични

Ако некогаш се посомневате во атрактивноста на неутралните тонови, погледнете го профилот на блогерката Сара Лиза Захтлибен. Оваа германска модна блогерка е ...
| | веќе видена | слични

 Полн гардеробер – но, постојано едните исти 3 комбинации. Проблем кој секоја жена добро го разбира, но ретко има идеја како да го реши. Причината лежи во тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добри, лоши и чудни модни комбинации кои ги одбележаа овогодинешните Grammy награди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: