Патниците кои беа заглавени на аеродром осум часа, конечно тргнаа на одмор


Повеќе од 150 македонски туристи го чекаа авионот на „Онур ер“ на аеродром од два часто по полноќ, повеќе од осум часа. Тие во 10 часот и 40 минути конечно ...
| | веќе видена | слични
7 копии
2 копии

По 8 часа чекање на скопскиот аеродром турската компанија „Онур ер“ испрати авион со кој стотината македонски туристи во 10.40 летнаа за Хургада. Повеќе од 150 ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Стотина туристи од земјава кои уплатиле аранжман за Египет од ноќеска се уште не можат да полетаат од скопскиот аеродром. Еден од патниците во изјава за 24 ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Повеќе од 150 македонски туристи повеќе од 6 часа се заглавени на скопскиот аердром, зашто компанијата „Онуе ер“ не долетала во Скопје за да ги превезе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Стотина македонски туристи неколку часа се заглавени на скопскиот аеродром. Тие преку неколку туристички агенции уплатиле аранжман за Египет, но како што ...
| | веќе видена | слични

Повеќе од 150 македонски туристи од 2 часот наутро чекаат авион на "Онуе Ер" да ги пренесе до Хургада, но авион се уште нема. ТВ Пресинг разговарал со некои од ...
| | веќе видена | слични

Повеќе од 100 македонски туристи неколку часа на скопскиот аеродром чекаат авион за да заминат во Хургада (Египет) на одмор, но и натаму „дремат“ во зградата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Патниците кои беа заглавени на аеродром осум часа, конечно тргнаа на одмор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: