15 употреби на нане кои можеби не сте ги знаеле

Изгоревте на плажа кожата ви е жар црвена, имајте на ум неколку совети: Прво, истуширајте се Водата ги отстранува нечистотиите од кожата и може да ви помогне ...
| | веќе видена | слични

Лубеницата се состои од 93 % вода и речиси не постојат природни намирници кои можат да ни ја хидрираат кожата како ова овошје. Покрај водата во лубеницата ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

По само 8-10 третмани ќе забележите радикални промени. Со масажа на вратот со ова масло, ќе се подобри циркулацијата во вратниот дел и ќе исчезнат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Десетиците лажни вести и пропагандни елементи, особено на социјалните мрежи, но и во дел од медиумите кои имаат голема публика во Македонија, се поклопија со ...
сите 109 | | | веќе видена

Ниеден политичар нема мандат да преговара за идентитетот на еден народ. Мнозинството македонски граѓани не гласале за програма во која е предвидена промена на ...
сите 92 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 107 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 105 | | | веќе видена

Со откривање на споменик на поранешниот претседател на Јужноафриканска Република, Нелсон Мандела во зградата на Обединети нации во Њујорк денеска ќе почне ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

15 употреби на нане кои можеби не сте ги знаеле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: