Добивката на Стопанска банка АД-Скопје намалена за неверојатни 42,9%

2 копии

УНИБанка во првиот квартал од 2019 година делуваше во согласност со приоритетните цели и задачи дефинирани во усвоениот бизнис план за 2019 година. Клучна цел ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Компанијата Витаминка од Прилеп, во периодот јануари – март оваа година, оствари вкупна сеопфатна добивка од 12.174.000 денари, покажува билансот на успех ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фото: Pixabay За Стопанска банка Битола првиот квартал од оваа година заврши со загуба од 25.746.000 денари, покажува билансот на успех објавен на Македонска ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, денеска – 16 мај 2019 година, четврток, во 16:15 часот ќе го прими претседателот на Владата ...
сите 363 | | | веќе видена

Во новиот документарец за војвотката од Сасекс под наслов „Меган Маркл: филмови, брак и мајчинство“ кралската дописничка Ешли Пирсон ја открива причината за ...
сите 89 | | | веќе видена

Вклучувањето на опозицијата во евроинтегративните просеци, пред сè во реформската агенда, може да биде првиот чекор во помирувањето. Новиот претседател Стево ...
сите 141 | | | веќе видена

Професорката Мирјана Најчевска на Фејсбук излезе со коментар за скандалот со пратеникот Павле Богоевски. Таа напиша:Jас мислам дека сите пратеници и високи ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добивката на Стопанска банка АД-Скопје намалена за неверојатни 42,9%

Од:
До кого (е-маил):
Порака: