Дневна доза астрологија и позитива, (11 Октомври, 2018)

2 копии

ОВЕН Дружењето што сте го организирале со вашиот партнер може да биде откажано во последен момент. Можеби нема да добиете вистински одговор зашто е тоа така и ...
| | веќе видена | слични

Ниту овој четврток не донесува подобра ситуација на многу полиња кои се на удар последните денови. Најдобро би било да не излегувате од дома, бидејќи ...
| | веќе видена | слични

Вага (23.09 – 22.10) Денот ќе ви биде исполнет со впечатоци. До крајот на денот можете да почувствувате исрцрпеност и главоболка. Во вечерните часови посете ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Мирен ден, до некој степен и здодевен. Единствениот спокоен зрак ќе биде разговор со стара љубов или нов обожавател, но ќе бидете ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Девиците имаат измешани емоции, убави љубовни моменти за Вагите, финансиската ситуација се подобрува за Стрелците, Јарците се подготвени за сериозна врска, ...
| | веќе видена | слични

Вага (23.09 – 22.10) Месечината ви носи нови деловни понуди, но внимавајте да не прифатите така лесно се што ви се нуди бидејќи Меркур, планетата на бизнисот, ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Верувате дека со промена на ставот ќе успеете да ја стабилизирате неповолната ситуација во која се наоѓате. Верувате во помоштта од некој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лично сметам дека амнестија во таа смисла во која што сакаат некои да ја прикажат не беше понудена, ниту пак може да се понуди во Парламент таква амнестија од ...
сите 256 | | | веќе видена

„Постигнат е договор - Македонија со ново име“, „Добредојдовте во Северна Македонија - Собранието гласаше за промена на името“, „Парламентот на ПЈРМ одобри ...
сите 113 | | | веќе видена

Претседателот на ОК на ВМРО ДПМНЕ Струга, Мирче Аџиоски, ја повика пратеничката Нола Исмајлоска Старова, која гласаше за уставните измени, да го врати ...
сите 99 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска од Валандово изрази уверување дека во рамките на 15-те дена за изготвување на нацрт-амандамните ќе се најде заедничко решение меѓу ...
сите 146 | | | веќе видена

САД побараа од лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски да создаде простор за пратениците да одлучат како ќе гласаат за уставните промени ослободени од закани ...
сите 95 | | | веќе видена

Изборниот ден на локалните избори во март 2013 година е завршен, а обвинетото раководство на ВМРО-ДПМНЕ на чело со Никола Груевски не е задоволно со ...
сите 87 | | | веќе видена

Да се гарантира дека нема да се менува Уставот, бидејќи тој бил одличен и европски, а потоа истиот да се брише, не е европска вредност туку шверцерска и ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневна доза астрологија и позитива, (11 Октомври, 2018)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: