Дневен хороскоп: Среда (15.мај, 2019 година)

3 копии

ОВЕН Работа: Ве очекува сосема поволен ден. Доколку се занимавате со работа која е поврзана со помагање на другите, имате среќа. Љубов: Ве очекува добар однос ...
| | веќе видена | слични

 Дали оваа среда ќе биде среќна на сите полиња? Дали ѕвездите ви се наклонети во љубовта или сепак ќе ви помогнат да ги завршите деловните проекти? Кликнете ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Вашите колеги ќе имаат недоверба во вас, но тоа на крајот на денот ќе се промени и ќе добиете извинување. Вашата ангажираност е голема, ...
| | веќе видена | слични

Овен Работа Делувате нескромно во вашите изјави за соработниците. Вие не дозволувате некој друг да одлучува за условите и деловните интереси. Стилот на ...
| | веќе видена | слични

 Вторникот ќе биде во знак на успешните проекти или пријателските собири? Што може да очекувате од денешниот ден - успеси или мали тензии, љубовна или деловна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе имате непредвидени трошоци, но голема е веројатноста да ви се зголеми и приходот. Денес е денот кога ќе претворите еден ваш сон ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 480 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 212 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: Среда (15.мај, 2019 година)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: