5 бон тон правила кога станува збор за парите


Овен Ќе бидете во центарот на вниманието и нема ад имате проблем да ги натерате луѓето да работат со вас и да ви дадат поддршка. Ќе преземете нешто да ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен Иднината ве плаши? Не повеќе, не и денес. Комуникативниот Меркур го прекинува ретроградното движење во вашиот знак, правејќи ве смели и бестрашни. Ќе ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Денес можете да очекувате прилив на пари. Ќе бидете задоволни што вашата материјална состојба е се подобра. Очекувајте средба со личноста ...
| | веќе видена | слични
5 копии

ОВЕН Чувствувате дека доаѓаат промени и тоа ве плаши. Наместо да стравувате, разгледајте ги добрите страни од новонастанатата ситуација. Овие промени ќе ви ...
| | веќе видена | слични

Многу мажи тврдат дека искреноста е она што највеќе го сакаат во врската и ги обвинуваат жените дека манипулираат и лажат. Секако, се случува и обратната ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 205 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

5 бон тон правила кога станува збор за парите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: