Дневен хороскоп за 16 март

Овен (21.03 – 20.04) Викендов нема да имате воопшто работа, па можете конечно малку да одморите и да си се посветите на себе си и семејството. Очекувајте ...
| | веќе видена | слични

 Какви средби ви претстојат денес? Дали треба да свртите во нова насока или да продолжите по патот по кој тргнавте? Кликнете на вашиот хороскопски знак:
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Овен Ви доаѓа значително подобрување на работа. Можете да се надевате на убави промени. Ако имате проблеми во комуникацијата со саканата личност, денеска е ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Немојте да бидете наивни. Не верувајте во се што ќе ви кажат. Сериозно размислувате за промени на љубовен план. Сакате нов партнер, а тоа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Франција остана доследна на идеите на претседателот Емнауел Макрон за тоа дека ЕУ прво треба да се реформира, па да се проширува, а директните последици од тоа ...
сите 640 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 468 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 16 март

Од:
До кого (е-маил):
Порака: