Дневен хороскоп за 15 март

2 копии

Овен Ви доаѓа значително подобрување на работа. Можете да се надевате на убави промени. Ако имате проблеми во комуникацијата со саканата личност, денеска е ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Немојте да бидете наивни. Не верувајте во се што ќе ви кажат. Сериозно размислувате за промени на љубовен план. Сакате нов партнер, а тоа ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Последната недела од март ни го носи и новиот неделен хороскоп. Ова се бурни денови за сите хороскопски знаци, но не се среќни за сите… Кај некои знаци може да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН Работа: Многу тежок ден е пред вас и многу од работите нема да одат онака како што посакувате. Немојте да влегувате во нови работи денеска. Љубов: ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева по четири дена болничко лекување во клиниката „Жан Митрев“ денеска треба да биде вратена во притвор во ...
сите 705 | | | веќе видена

Зошто Франција сега се наметнува како главен кочничар на добивањето датум за Македонија за преговори во Европската унија, особено откако земјава направи голем ...
сите 611 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

По објавениот прислушуван разговор каде се слуша гласот на министерката за одбрана, Радмила Шеќеринска која во 2013 година за време на локалните избори бара од ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 15 март

Од:
До кого (е-маил):
Порака: