Дневен хороскоп за 14.07.2019: Рибите да бидат одлучни, Раковите да избегнуваат гужви

 Дали денешниот ден ќе ви донесе нови успеси или стари спомени? Што може да очекувате од овој ден? Дали ѕвездите ви се наклонети или ќе мора да се помачите за ...
| | веќе видена | слични

 Како ќе се одвиваат работите денес за вас? Какви потези треба да направите денес за да се наполните со позитивна енергија? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

 Што ви носи овој викенд? Нови средби или стари проблеми? Како треба да го минете овој саботен ден? За што ќе имате најмногу енергија? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Каква сабота може да очекувате? Што ќе ви оди од рака, а од што сепак треба да одморите? Дали ова е поволен ден за работа или сепак одмор? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Што можете да очекувате од овој ден? Дали среќата ќе ви се насмевне и на кое поле поточно? Дали пријателството, работата или љубовта ќе ви донесе најголема ...
| | веќе видена | слични

 Како да се справите со денешниот ден? Што ви предвидуваат ѕвездите за оваа среда? На кое поле може да очекувате успех, а на кое да не се надевате премногу? ...
| | веќе видена | слични

 Дали денес ќе имате доволно време и мотивација за сè што сакате да направите? На кое поле ѕвездите ќе ви донесат среќа, а на кое ќе мора повеќе да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ Зоран Заев ја оценува како притисок врз него поканата од лидерот на ДУИ Али Ахмети за зедничка средба со челниците на партиите од ...
сите 741 | | | веќе видена

Ако во училиштата се запазува социјалното дистанцирање, ако условите се добри во таа заедница, ако родителите немаат проблем да ги праќаат децата на училиште, ...
сите 284 | | | веќе видена

Се скараа сопартијците од ВМРО-ДПМНЕ. Екс градоначалникот на Аеродром, Ивица Коневски, кој е дел од „спротивната струја“ на актуелното раководство на ...
сите 55 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

АД МЕПСО излезе со соопштение по реакцииите во јавноста за новото зголемување на цената на елетричната енергија. Велат дека компанијата побарала покачување ...
сите 166 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 14.07.2019: Рибите да бидат одлучни, Раковите да избегнуваат гужви

Од:
До кого (е-маил):
Порака: