Дневен хороскоп за 12.07.2019: Биковите ги чека динамичен ден, Вагите да не слушаат туѓи коментари

 Како ќе ви заврши оваа недела? Дали петокот ќе биде поволен за работа, пријателства или љубов? Хороскопот ви открива на кое поле ѕвездите ви се наклонети, а ...
| | веќе видена | слични
5 копии

 Каква сабота може да очекувате? Што ќе ви оди од рака, а од што сепак треба да одморите? Дали ова е поволен ден за работа или сепак одмор? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Што можете да очекувате од овој ден? Дали среќата ќе ви се насмевне и на кое поле поточно? Дали пријателството, работата или љубовта ќе ви донесе најголема ...
| | веќе видена | слични

 Како да се справите со денешниот ден? Што ви предвидуваат ѕвездите за оваа среда? На кое поле може да очекувате успех, а на кое да не се надевате премногу? ...
| | веќе видена | слични

Хемијата помеѓу овие астро-парови трае долго и може да се каже дека никогаш не се ни губи. Еве за кои парови се работи: Нивната љубовна врска завршува најчесто ...
| | веќе видена | слични

 Дали денес ќе имате доволно време и мотивација за сè што сакате да направите? На кое поле ѕвездите ќе ви донесат среќа, а на кое ќе мора повеќе да се ...
| | веќе видена | слични

 Како ќе ви тргне овој понеделник? Со работни успеси или мали тензии? Дали ќе имате доволно мотивација и што ви ја полни енергијата денес? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бројот на новите смртни исходи и зарази со новиот коронавирусот во Франција во средата беше повисок од просекот забележан последната седмица, а здравствените ...
сите 833 | | | веќе видена

Јас во политиката не влегов за да направам семејно богатство, туку јас во политиката влегов за да работам за народот и да ја реформирам Македонија како земја ...
сите 646 | | | веќе видена

Вчера во тетовската полиција било пријавено дека непознати лица направиле длабок ископ во кој депонирале градежен отпад кој потоа бил запален. Како што ...
сите 302 | | | веќе видена

Веднаш по формирањето на Владата ќе пристапиме кон реализација на план, кој веќе го имаме изготвено, за борба против корона кризата, тоа ќе ни биде приоритет и ...
сите 259 | | | веќе видена

По подолг период, денеска во ГОБ „8 Септември“ испишале 15 пациенти кои успешно се излекувани од корона вирусот, вели директорот на оваа здравствена ...
сите 232 | | | веќе видена

Енио Мориконе не стигна да се напие вино со Даниеле Де Роси. Еднаш композиторот му подарил шише првокласно вино на заменикот капитен на „римската волчица“. Се ...
сите 43 | | | веќе видена

Охрид, 8. јули 2020 (Inpress)– Според статистичките податоци на МВР, во текот на изминатото деноноќие, на подрачјето на СВР Охрид, полициските службеници ...
сите 160 | | | веќе видена

И во услови на пандемија државата има капацитет да спроведе здравствено безбедни избори. Важно е да излезете и да гласате, да го остварите своето уставно ...
сите 298 | | | веќе видена

Големи се шансите Еден Азар да не се појави на натпреварот кој Реал Мадрид в петок вечер ќе го игра на домашен терен против Алавес, и на кој на домашните им ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 12.07.2019: Биковите ги чека динамичен ден, Вагите да не слушаат туѓи коментари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: