Дневен хороскоп за 12 јули

Овие четири знаци во зодијакот се најголемо злопамтило. РАК Ракот е емотивец и ако го повредите еднаш не очекувајте простување. За нив предавството е толку ...
| | веќе видена | слични

Припадниците на овие хороскопски знаци не им даваат толку лесно втора шанса на другите и важат за најголеми злопамтила. Рак Раковите се големи емотивци, штом ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овенот е страствен, но многу себичен, Близнаците се креативни, но и неверни, Шкорпијата е страствена, но и опасна… кој е тогаш најдобар? Овен Неговата снажна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога станува збор за расправии, секој хороскопски знак има свој начин на кој го покажува и искажува незадоволството. Некои ќе викаат да ги чуе цело маало, ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ви се насмевнува среќата. Опуштете се и обидете се да уживате во неа. Бидејќи сте добиле нов извор на приходи, тешко ќе најдете време за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 369 | | | веќе видена

Со сите успеси што заедно ги постигнавме, покажавме дека можеме, денес сме членка на НАТО, денес ги почнуваме преговорите за членство во ЕУ, имаме утврдена ...
сите 352 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 12 јули

Од:
До кого (е-маил):
Порака: