Хавиер Бардем и Џулија Робертс љубовници

Само по неколку недели од раѓањето на детето со актерката Пенелопе Круз, шпанскиот актер Хавиер Бардем во медиумите е поврзан со уште една негова колешка. Во прашање е Џулија Робертс со која неодамна го снимаше филмот „Јади, моли се, уживај“. Џулија наводно имала проблеми во повеќегодишниот брак со Даниел Модер, со кој има три деца. Можеби ова значи дека „каде има чад има и оган“. Таблоидот „Нешенал енкваер“ пишува дека наводната афера меѓу двајцата колеги предизвикала проблеми во бракот на Џулија, бидејќи Дени не знае дали да верува на гласините или на својата сопруга, која тврди дека ништо такво се нема случено.
| | веќе видена | слични

Гласините дека Џулија Робертс и Хавиер Бардем биле во тајна врска за време на снимањето на филмот „Јади, сакај и моли“, како и некое време по завршувањето на снимањето, веќе неколку дена кружат низ Холивуд. Поводот за овие приказни наводно стигнал од самата актерка, која не престанува да го фали Бардем, кое е среќно оженет за актерката Пенелопе Круз. Исто така се шушка дека Џулија веќе некое време има проблеми во бракот се Дено Модер, со кој има три деца, и дека оваа афера би можела да ги доведе и до развод.
| | веќе видена | слични

Најновиот холивудски трач вели дека Џулија Робертс го бендисала Хавиер Бардем и ќе го напушти сопругот Дени Модер. Робертс и Бардем беа партнери во филмот „Јади,моли,сакај“,а сомнежите дека има нешто меѓу нив беа подгреани откако тој ја бакна Џулија во уста на интернационалниот филмски фестивал Сан Себастијан во Шпанија,кога и врачуваше награда. Актерката со сопругот Дени има три деца,но нивниот брак е во криза,особено по последните случувања. -Џулија постојано користи најпофални зборови кога раскажува за Бардем,со кој имаше жешки сцени во филмот „Јади,моли,сакај“,па нејзиниот сопруг со право се прашува што се случувало на снимањето на филмот-вели извор близок до брачната двојка за The National Enquirer. - Хавиер е само „прекинувачот“ кој може да го поттикне распадот на бракот на Џулија и дени кои веќе подолго време како да не се поднесуваат- вели истиот извор. Бардем е оженет со прекрасната Пенелопе Круз со која неодамна го доби првото дете.
| | веќе видена | слични

Останато

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 127 | | | веќе видена

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица за сторено кривично дело ...
сите 138 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното издание на Click Plus не даде одговор на прашањето што доколку референдумот биде успешен, односно дали ...
сите 283 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 53 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 87 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хавиер Бардем и Џулија Робертс љубовници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: