Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга

 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво заедничко дете. Светските медиуми потврдија дека актерот и неговата сопруга ...
| | веќе видена | слични

 Стефан Самандов (21), студент на Филолошки факултет – Шпански јазик и книжевност е ентузијаст, љубител на природата и фотографијата. Во слободно време вози ...
| | веќе видена | слични

Останато

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

На денешниот состанок на неговиот кабинет во Белата куќа, Трамп рече дека се чини дека се придржува до договорената петдневна пауза во турската офанзива против ...
сите 643 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев не сака да го сфати сериозно францускиот претседател Емануел Макрон од проста причина што Македонија и да го помине процесот на притстапни ...
сите 240 | | | веќе видена

Вчера во 16.55 часот на магистралниот пат Охрид– Кичево, во близина на крстосница со регионален пат за Битола, патничко возило „југо“, со кичевски регистарски ...
сите 272 | | | веќе видена

Ова е уште еден удар за британскиот премиер Борис Џонсон, кој има намера да ја изведе земјата од ЕУ до крајот на месецот, пишува АП. Претставничкиот дом, со ...
сите 390 | | | веќе видена

Незаконито обезбедени докази се клучниот елемент кој го спорат адвокатите на Катица Јанева во обвинението кое Вилма Рускоска го поднесе за „Рекет“, пишува ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: