Џорџ Клуни на премиера на ,,Catch-22“


Во денешниот стилски двобој се две познати дами, чиј чест избор се креациите на Стела Мекартни. Актерката Ема Стоун и правничката Амал Клуни се обожаватели на ...
| | веќе видена | слични

Славниот холивудски актер Џорџ Клуни директно и без заобиколување во емисијата на Џими Кимел изјави дека нема да биде кум на Арчи, кралското беше и наследник ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 234 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џорџ Клуни на премиера на ,,Catch-22“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: