Џорџ Клуни во мисија да ги спои Бред Пит и Џенифер

По разводот со Бред Пит, поради кој е во центар на вниманието на јавноста последните три години, Анџелина Џоли не сме имале прилика да ја видиме во машко ...
| | веќе видена | слични

Популарниот актер Бред Пит помина низ многу тежок период откако се разведе со сојата долгогодишна сопруга, Анџелина Џоли... Бред Пит и Анџелина Џоли ја ...
| | веќе видена | слични

Познатата глумица веќе долго време се обидува да се претстави како супермајка , која и покрај своите секојдневни обврски успева да се грижи за своите шест деца ...
| | веќе видена | слични

 Во бел, лежерен фустан и со насмевка на лицето, Џоли со ќерката беа забележани како си одат дома со новиот крзнен миленик, а среќната Вивиен не го испушти ...
| | веќе видена | слични

Дали 14 години по разводот, Бред Пит и Џенифер Анистон ќе бидат пак, заедно? Бидејќи разводот меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли е официјализиран, многу фанови се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Го поздравувам усвојувањето на повеќе реформски закони, вклучително и Законот за јавно обвинителство. Нивната имплементација треба да го зајакне владеењето на ...
сите 890 | | | веќе видена

Разрешувањето на министерката за труд и социјала Рашела Мизрахи покажува дека моделот на Пржинска влада не функционира и треба да се размислува за негово ...
сите 343 | | | веќе видена

Утре во 9:00 часот на моја иницијатива, во Обвинителството за борба против организиран криминал и корупција, ќе остварам средба со Вилма Русковска. Целта на ...
сите 143 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев, во интервју за гостиварската телевизија „Глоби“, одговораше на повеќе прашања во врска со правосудството, усвојувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 300 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џорџ Клуни во мисија да ги спои Бред Пит и Џенифер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: