Џорџ Клуни ги однел Бред Пит и Џенифер Анистон на таен состанок во Рим


По 14 години откако Бред Пит и Џенифер Анистон се разведоа, се чини дека нивниот пријател Џорџ Клуни сам себе си задал мисија повторно да ги спои, пренесува ...
| | веќе видена | слични

По разводот со Бред Пит, поради кој е во центар на вниманието на јавноста последните три години, Анџелина Џоли не сме имале прилика да ја видиме во машко ...
| | веќе видена | слични

Популарниот актер Бред Пит помина низ многу тежок период откако се разведе со сојата долгогодишна сопруга, Анџелина Џоли... Бред Пит и Анџелина Џоли ја ...
| | веќе видена | слични

Познатата глумица веќе долго време се обидува да се претстави како супермајка , која и покрај своите секојдневни обврски успева да се грижи за своите шест деца ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Иако од филмот се поминати 22 години, бројните обожаватели до ден-денес не можат да го преболат начинот на кој умира Џек, ликот кој Леонардо Дикаприо го ...
| | веќе видена | слични

Актерите Бред Пит и Марго Роби се пошегува на сметка на колегата Леонардо ди Каприо на една од прес-конференциите на нивниот нов заеднички филм „Беше еднаш во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Време е за нови инвестиции, време е за нови иницијативи, за нови успеси на кои се обврзуваме и пред граѓаните и пред нашата економија, порача на ...
сите 410 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 215 | | | веќе видена

Под посебен засилен полициски мониторинг на денот на изборите ќе бидат неколку критични избирачки места во Охрид каде низ изборните циклуси минатите години ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џорџ Клуни ги однел Бред Пит и Џенифер Анистон на таен состанок во Рим

Од:
До кого (е-маил):
Порака: