Џоли и Пит ќе ги разведува приватен судија


6 копии

Еден од најмоќните и нагламурозните холивудски актерски парови, Анџелина Џоли и Бред Пит, ќе ангажираат приватен судија во бракоразводната парница што ќе се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот актерски пар, Бред Пит и Ангелина Џоли, откако го најавиле разводот го издале првото заедничко соопштение, наведувајќи дека постигнале договор за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Хаотично известување на институциите на системот во врска со синоќешната сообраќајна трагедија во која едно лице го загуби животот, а 26 лица се повредени, ...
сите 253 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 138 | | | веќе видена

Голем гест на Лука Дињ, левиот бек на Барселона без страв веднаш истрчал на улица по терористичкиот напад на Ла Рамбла за да им помогне на повреденитеМинатата ...
сите 205 | | | веќе видена

Семејството на 7-годишниот Џулијан Кадман, кој исчезнал по нападот во Барселона, потврдило дека тој загинал во терористичкиот напад. Вчера била објавена веста ...
сите 279 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џоли и Пит ќе ги разведува приватен судија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: