Џиџи ќе прави „рез“ во Ренова


Денеска во Фудбалската Федерација на Македонија беа извлечени двојките за полуфиналиналната рунда во Купот на Македонија. Екипата на Беласица ќе биде домаќин ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Денеска се одредија полуфиналните двојки за Купот на Македонија. Беласица ќе биде противник на Македонија Ѓорче Петров, додека Академија Пандев ќе игра против ...
| | веќе видена | слични
3 копии

" alt=Прилепскиот прволигаш Победа со денешните 2-0, (вкупно со 3-0) го победи шампионот Шкендија и го елиминираше од Купот на Македонија. По гостинската ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Денес во попладневните часови ќе се задржи нестабилно време со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со засилен ветер и услови за појава на град. ...
сите 301 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џиџи ќе прави „рез“ во Ренова

Од:
До кого (е-маил):
Порака: