Џесика Алба ја открива тајната за успешен брак

Иако е 24 години помлада од него, кубанската актерка Џесика Ледон потполно го полудела славниот диџеј Дејвид Гета. Тој поради неа дури и ја оставил сопругата, ...
| | веќе видена | слични

Џесика и Ерик Џонсон кои се во брак пет години се родители уште и на ќерката Максвел и синот Ејс. Раѓањето на Бирд Меј ги израдува сите членови на семејството, ...
| | веќе видена | слични

Џесика Симпсон и Ерик Џонсон станаа родители по трет пат, откако на свет Џесика го донесе малечкото женско бебе кое го доби невообичаеното име Бирди Ме (Birdie ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Американската пејачка и актерка, Џесика Симпсон го роди третото дете. Џесика на 19 март ја роди ќерка која ја нарекла, Бирди Ме Џонсон. Џесика и сопругот Ерик ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската пејачка и актерка, Џесика Симпсон е третпат бремена и очекува девојче со сопругот Ерик Џонсон. Иако на почетокот на март ги извести обожавателите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министрите за надворешни работи на земјите членки на ЕУ денеска ќе расправаат за потенцијалното започнување на преговори со Северна Македонија и Албанија. ...
сите 847 | | | веќе видена

Се додека на јавна функција се политичари кои што се сопственици, или влијателни акционери на компании, има можност за корупција и влијание на економските ...
сите 216 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 358 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џесика Алба ја открива тајната за успешен брак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: