Џенифер Лоренс атрактивна во три креации на промотивни настани за „Red Sparrow“


Џенифер Лоренс интензивно го промовира својот најнов филмски проект „Red Sparrow“. Во изминатата недела, 27-годишната актерка присуствуваше на неколку премиери ...
| | веќе видена | слични

 На ’90-ите Академски награди кои се одржаа во неделата, Џенифер Лоренс блесна на во прекрасно издание. Но, малку подоцна, таа е забележана , како се обидува ...
| | веќе видена | слични

 Оскарите, како најпрестижниот настан на кој една ѕвезда може да присуствува, оваа година беа домаќини на мешани случки. Почнувајќи од Џенифер Лоренс која ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најплатената глумица во Холивуд, Џенифер Лоренс откри дека сѐ уште е вљубена во своето поранешно момче, односно продуцентот Дарен,а сега открива дека за време ...
| | веќе видена | слични

Холивудската глумица и една од најискрените ѕвезди во Холивуд, Џенифер Лоренс отворено прозборе за раскинувањето со продуцентот Дарен Аронофски, со кој во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 205 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Лоренс атрактивна во три креации на промотивни настани за „Red Sparrow“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: