Џенифер Лопез отпеа дует со својата ќерка


5 копии

Пејачкиот талент на ќерката на Џенифер Лопез е огромен, а тоа 11-годишната Ема уште еднаш го докажала на концертот на нејзината мајка во склоп на турнејата ...
| | веќе видена | слични

Поп-ѕвездата Џенифер Лопез ја започна турнејата It’s My Party, со која го одбележа јубилејниот 50. роденден. На првиот концерт во Лос Анџелес, додека славната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И покрај тоа што Џеј Ло ја почна светската турнеја со раскошни костими, продукција и кореографиј , првиот концерт ќе остане запаметен по настапот на нејзината ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез неодамна е официјално наречена „модна икона“ за 2019 година, па очигледно дека пејачката не сака да се откаже од таа титула. Имено таа во Мајами ...
| | веќе видена | слични

Видео старо 21 година кое беше објавено на Инстаграм лично од славниот бејзбол играч Алекс Родригез, стана вирален хит на социјалните мрежи. На видеото снимено ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 149 | | | веќе видена

Иран денеска соопшти дека нема да им го пролонгира рокот по 8 јули на европските сили за спасување на нуклеарниот договор.Портпаролот на иранската Организација ...
сите 226 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 34 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Лопез отпеа дует со својата ќерка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: