Џеј Ло повторно ги покажа своите главни адути (ФОТО)


Згодната Џенифер Лопез кон крајот на месец декември се прошета во скап џемпер и со него стигна до насловните страни на магазините. „Некој може да биде секси и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 135 | | | веќе видена

ЕУ и НАТО се мнозинска волја на граѓаните на Република Македонија, кои очекуваат европски живот и интеграција во најголемите сојузи во светот. Македонија нема ...
сите 17 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 19 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џеј Ло повторно ги покажа своите главни адути (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: